3. Forum Dobrych Praktyk

25 września 2023 odbyło się 3. Forum Dobrych Praktyk. Tematyka obydwu paneli oscylowała wokół zagadnienia przyszłości bibliotek w Unii Europejskiej oraz polityki otwartości.  

W pierwszym panelu poruszane były zagadnienia pozyskiwania funduszy na działalność bibliotek i dostępu do źródeł naukowych, jak również wyzwania współczesnych bibliotek akademickich, w kontekście edukacji cyfrowej. W drugim panelu były poruszane zagadnienia polityki otwartości w nauce i doświadczeniami, z jakimi bibliotekarze mierzą się w swojej praktyce zawodowej. Zwieńczeniem 3. FDP była interesująca dyskusja.  

Dziękujemy wszystkim prelegentom za interesujące wystąpienia, a uczestnikom za aktywność i podzielenie się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Do zobaczenia za rok! 
Współorganizatorem 3. Forum Dobrych Praktyk było Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce 

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia