75-lecie Biblioteki Głównej UEW

75-lecie Biblioteki Głównej UEW

7 marca 2022 r. odbyło się otwarcie wystawy poświęconej historii Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wystawa została przygotowana w związku z obchodami 75-lecia Uczelni, której Biblioteka jest równolatką.

W uroczystości wzięły udział władze Uczelni: JM Rektor Andrzej Kaleta, prorektorzy Ewa Stańczyk-Hugiet, Bogusława Drelich-Skulska, Bartłomiej Nita oraz wielu zaproszonych gości, wśród których byli: prof. Krzysztof Jajuga i poprzednia dyrektor Biblioteki – pani Barbara Żmigrodzka. Ekspozycja będzie dostępna w holu Biblioteki do końca października br.

Zachęcamy też do obejrzenia relacji z otwarcia wystawy, którą znajdziecie tutaj.

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia