Chillout Room

Chillout Room

Dzieje się w Chillout Roomie!

Za nami warsztat pt. Motywacja wewnętrzna – jak ją wykorzystać na studiach oraz procesie planowania swojej ścieżki zawodowej. Podczas wydarzenia uczestnicy dokonali autodiagnozy swoich motywatorów wewnętrznych, weryfikując jednocześnie, w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę w realizowaniu swoich codziennych zadań.

Warsztat obejmował także zagadnienia z pogranicza psychologii poznawczej i społecznej, takie jak wpływ indywidualnych motywatorów na codzienne procesy decyzyjne oraz związek motywacji wewnętrznej z utrzymaniem samooceny w trudnych i niewspierających sytuacjach.

Wydarzenie poprowadziły Natalia Tylczyńska oraz Katarzyna Kasprzak z Grupy Impel we współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów UE w ramach Drogowskazów Kariery.

Niebawem informacje o kolejnych wydarzeniach. Dodaj zakładkę do ulubionych i bądź na bieżąco! Jesteś głodny wiedzy już dziś? Skontaktuj się z prowadzącymi warsztaty – [email protected]


  Informacja o przetwarzaniu danych

  Zespół Grupy Impel przeobraził pomieszczenie dawnej wypożyczalni Biblioteki w Chillout Room. Z przestrzeni mogą korzystać wszyscy studenci i pracownicy Uniwersytetu w godzinach otwarcia Biblioteki Głównej UE.

  Z Grupą Impel współpracujemy od wielu lat. Firma m.in. wchodzi w skład Rady Kierunku Zarządzanie, jest członkiem Rady Przedsiębiorców przy Rektorze UE czy również oferuje programy stażowe. Grupa Impel działa w myśl hasła „od potrzeb do usług”. Tym razem odpowiedziała na potrzeby uczelni.

  Impulsem do stworzenia Chillout Roomu były wyniki badania „Rozgryź Bibliotekę” przeprowadzonego przez Zespół Biblioteki Głównej UE podczas pracy DT Project Team. Wnioski były jednoznaczne. Studenci potrzebowali nowego miejsca na uczelni – miejsca spotkań, miejsca inspiracji, miejsca relaksu, w którym mogliby odpocząć od akademickiego zgiełku między zajęciami.

  Wspólnie z Grupą Impel wierzymy, że dzięki wizycie w Chillout Roomie każdy dzień na uczelni stanie się jeszcze bardziej inspirujący!

  Strefa relaksu pełni wiele funkcji. Na miejscu czekają:

  • wygodne fotele oraz miękkie pufy,
  • bookcrossingowe regały pełne inspirujących tytułów,
  • przestrzeń do coworkingu, wyposażoną w wysokie stoły, piłkarzyki, kółko i krzyżyk w wersji XXL oraz topowe gry planszowe,
  • i przede wszystkim dobrą energię, w przenośni i dosłownie, bo naładujesz tu swój sprzęt, by mieć ze sobą moc do działania i nauki na cały dzień.

  Kontrast

  Zwiększ rozmiar tekstu

  Zwiększ odstęp liter

  Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

  Powiększ kursor

  Podświetlanie linków

  Zatrzymywanie animacji

  Resetuj ustawienia